Tiktok Ne Zaman Kuruldu? Sahibi Kim?

Bildiğiniz üzere Tiktok Eylül 2016 tarihinde Çin merkezli ByteDance tarafından kuruldu. Pekin merkezli firmanın sahibi Zhang Yirming’dir. Zhang’ın kişisel serveti son araştırmalara göre 44,5 milyar doların üzerindedir.

Tiktok Nasıl Bir Platform?

Tiktok, kullanıcılarının kısa videolar çekip  arkaplanına müzik ekleyebileceği ve bunu tüm dünya ile paylaşabileceği platformdur. Daha eski bir marka olan Musical.ly benzerliği dikkat çekmekte. Kullanıcıları genellikle müziğe uygun dans sergilmekte, örnek vermek gerekirse; herhangi bir müzik açıp müziğin geçiş noktalarına göre dans figürleri sergilemektedirler. Ayrıca Tiktok fenomenleri tarafından zaman zaman akımlar oluşuturulmakta ve bu akım milyonlarca kişi tarafından da yapılmakta.

Tiktok hakkında ön bilgi ilettilkten sonra Pala Medya olarak bu sayfamızda sizlerin nasıl yararlanacağı hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz.

Tiktok Video İzlenme Nasıl Yapılır?

Tiktok’ta bir videonun popüler olması için, videonun yayınlandığı hesabı takip etmeyen kullanıcıların da videoyu görebilmesi için o videonun Tiktok algoritmasında ilgi çekici olması gerekmektedir. Gerçekten de ilgi çekici bir video oluşturabilirsiniz ama bu illaki keşfete çıkacak diye bir kaide belirtmez. Bu tip durumlarda bazen algoritmayı tetiklemeniz gerekir. Yapmanız gereken şey ise çok basit : Pala Medya’ya yani bize uğramak.

Pala Medya web sitemiz üzerinden 7/24 videonuza ÜCRETSİZ olarak Tiktok video izlenme gönderebilirsiniz. Bu sayede Tiktok algoritmasını tetiklemiş olacaksınız. Eğer doğru etiketleri de kullandıysanız fenomen olmanız an meselesidir. Fenomen olduktan sonra bizleri unutmamanız en büyük temennimizdir :).