Takipçi Satın Almak Güvenilir midir?

Bu yazımızda sizlere “Takipçi Satın Alma Güvenilir Midir?” sorusuna beraber kanıtlar ile cevap arayacağız.

Son zamanlarda artan sosyal medya hesap çalınmaları âşikar. Sizler de ister istemez bir endişe ile yaklaşmaktasınız takipçi satın alma olaylarına. Ama sizlere vereceğimiz birkaç tüyo sayesinde artık bir sitenin gerçekten güvenilir mi yoksa dolandırıcı olduğunu tek bakıştan anlayabileceksiniz.

Sizden Hangi Bilgileri İstiyor?

Bu soru en önemli sorudur. Bir web sitesi sizden niye bilgi ister? Sorusu ile başlayabiliriz. Bir web sitesi eğer o siteye yorum yapacaksanız sizden adınızı soyadınızı ve mail adresinizi ister. Adınızı soyadınızı göstermek için isim soyismine ihtiyacı vardır. Bu bilgiyi her zaman doğru girmek zorunda da değilsiniz. mail adresinizi ise yorumunuza başka bir cevap geldiği takdirde sizi bilgilendirmek için ister. Bunlar olağan şeylerdir ve bu bilgiler sizin yararınız içindir.

Bir takipçi satın alma sitesi sizden hangi bilgileri ister?

Burada konu 2’ye ayrılmaktadır. Normal şartlarda bir takipçi satın alma sitesi sizden “İsminizi, mail adresinizi, telefon numaranızı” ister. Bu bilgiler işlemin gerçekleşmesi için vermeniz gereken bilgilerdir. Örnek vermek gerekirse; herhangi bir durumda size hızlı ulaşmak için telefonunuzdan ulaşmaları gerekebilir. İsim soyisim ise; işlemlerin karışmaması için gereklidir. Mail adresi sipariş bilgilendirmesini yapabilmek içindir. Yani bu 3 kişisel veri haricinde hiçbir kişisel veriniz bir takipçi satın alma sitesinde var olması zorunlu bir şey değildir.

Eğer bir takipçi sitesi size instagram veya bir başka sosyal medya hesabınızın şifresini, mail adresi şifrenizi, TC kimlik numaranızı istiyorsa KESİNLİKLE bu bilgilerinizi paylaşmayınız. Ve mümkün olduğunca kısa sürede o web sitesinden çıkın. Çünkü bu web siteler kötü amaçlar taşımaktadır.

 

Not: Pala Medya hiçbir şekilde sizden özel bilgilerinizi (şifreniz, TC numaranız vs.) istemez. Mesela Instagram için takipçi satın almak istiyorsanız sizden sadece adınızı, mail adresinizi, telefonunuzu ve instagram kullanıcı adınızı ister. Bu bilgiler sipariş oluşturmanız için yeterlidir.

Fatura Kestirmek İstiyorsam?

Bazı kurumsal firmalar takipçi satın alma sitelerinden alışveriş yapmaktadır. Bu firmaların gider olarak gösterebilmesi için o sitenin kendilerine fatura kesmesi gerekmektedir. Öncelikle uyarımız şu yönde : Destek sistemi güçlü olan ve sürekli hızlı cevaplar veren bir web sitesi ile çalışmalısınız. Sonrasında eğer fatura kestirmek istiyorsanız direkt olarak destek ile görüşün. Bilgilerinizi web sitesinde kayıtlı olmamasına özen gösterin.

Not: Pala Medya üzerinden alışveriş ve faturanızı istiyorsanız; 7 / 24 WhatsApp hattımıza yazarak faturanızı talep edebilirsiniz.

Takipçi Satın Alma Sitesi için Kimi Tercih Etmeliyim?

Evet geldik can alıcı soruya. Sizler müşterisiniz, alışveriş yapacağınız yeri seçmek sizin en büyük özgürlüğünüz. Ondan dolayı size direkt bir isim veya marka vermek hiç doğru olmayacaktır ondan dolayı size sadece incelemeniz gereken birkaç önemli noktayı söyleyeceğiz kararı siz vereceksiniz.

Alışveriş yapacağınız web sitesi;

  • Sizden şifrenizi istiyor mu? (Pala Medya sizden asla şifrenizi istemez)
  • Takipçi satın almak için bir ton bilgi mi girmeniz gerekiyor? (Pala Medya web sitemizde sipariş oluşturmak yalnızca 1 dakika!)
  • Fatura talep ettiğinizde size hayır mı diyorlar? (Pala Medya’da WhatsApp destek hattımıza yazarak faturanızı talep edebilirsiniz.)
  • Telefon numaraları yok mu? (Pala Medya’nın telefon numarası bulunmaktadır.)
  • Destek hattına hızlı dönüş sağlamıyorlar mı? (Pala Medya’ya 7/ 24 WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz.)
  • Düşüş yaşadığınızda telafi uygulamıyorlar mı?
  • Ücret iadesi diye bir şeyleri yok mu?

Eğer bu sorulara cevabınız evet ise maalesef yanlış sitedesiniz demektir.

 

Bir sonraki blog içeriğimiz için takipte kalın!